Як взяти кредит в Харкові

Чотири кроки до кредиту

1

Заповнюєте заяву на сайті або у відділенні

2

Обговорюете деталі з менеджером

3

Відвідуєте відділення для оформлення документів

4

Отримуєте гроші готівкою


Чому варто взяти кредит у нас

ЗАЯВКА НА КРЕДИТ

Для оформления заявки введите свои данные:

Прагнення облаштувати своє життя і поліпшити його якість стає головним чинником, який штовхає нас на рішучі дії і змушує ризикувати. Деяким вдається просунутися до бажаної мети і зміцнити своє фінансове становище без необхідності взяти кредит. Але, на жаль, іноді ми не в силах подолати об’єктивні обставини, які стають суттєвою перешкодою на шляху до мрії. Часто такі важкі ситуації вимагають фінансових вкладень, для чого краще взяти кредит в Харкові без довідки.

Причини взяти кредит в Харкові

Можливість взяти кредит готівкою в Харкові, для якого не потрібна довідка про доходи, стала рятувальним кругом для багатьох жителів нашого міста. У порівнянні зі стандартною позикою від банківської установи, рішення взяти кредит без довідки в Харкові не пов’язане для клієнта з масою незручностей. Комфортні умови експрес кредитування надає МФО «Готівничка» від МСБ Фінанс.

Звертаючись до банку, не варто розраховувати на швидке отримання кредитних коштів. Перш за все, доведеться відвідати не одну державну установу, щоб отримати одну з безлічі довідок, без надання якої не вийде взяти позику. Особливо тяжкі відчуття в зв’язку з цим викликає горезвісна довідка про доходи, про яку деяким жителям Харкова залишається тільки мріяти: відсутність офіційного працевлаштування не дозволить оволодіти нею. Рішення взяти кредит без довідки про доходи від «Готівнички» – це шанс обійти бюрократичні перешкоди без часових витрат.

Також банківська мікропозика в Харкові е влаштовує багатьох через затягнуті процедури: на ухвалення рішення про кредитування може піти не один день, що ніяк не вписується в плани людини, що відчуває негайну потребу в грошах. Вирішивши взяти позику без довідки, ви витратите лише годину-півтора часу, після чого ніщо не обмежуватиме вас у використанні фінансової допомоги.

взяти кредит в Харкові

Переваги кредиту від «Готівнички»

Численні позитивні відгуки клієнтів нашого сервісу підтверджують зручність і комфорт кредитування з нами.

 1. Рішення приймається протягом 20 хвилин.
 2. Взяти кредит в Харкові можна до 7000 гривень. Максимальний термін – до 12 місяців.
 3. З документів знадобляться тільки паспорт та ІПН. Відсутні приховані платежі, всілякі комісії.
 4. Перш, ніж взяти кредит в Харкові, ви зможете уточнити всі деталі у нашого співробітника під час розмови.

Видача позики в Харкові є незаперечною перевагою: вам не потрібно знімати готівку (коли гроші зараховуються на банківську карту), втрачати частину через комісії. А ще кредит без довідки про доходи, який можна взяти у «Готівнічці» – це повна свобода дій, адже ніхто не зобов’язує вас використовувати гроші строго з тією чи іншою метою.

Поспішайте переконатися, що кредит готівкою в Харкові – найбільш раціональний спосіб вирішення виникших проблем.

Оцініть сторінку: 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Голосов: 2

Loading...

Про нас говорять
Трохи відгуків наших клієнтів
 • Сталкивался раньше с кредитными организациями и оставался не совсем доволен, особенно, когда говорят одну сумму к оплате, а получается потом другая. Но взял кредит в Готiвничке и был приятно удивлен, что сумма к оплате та, которую которую оговаривали изначально. Рекомендую. Все по честному!
  Николай Викторович
  Харьков
 • В Готивнычке брал в долг 4600 грн, добавил чтоб купить хорошие диски на машину. Спасибо, очень удобно.
  Никита Громов
 • Попалась “горящая путевка” в Турцию по очень выгодной цене. Долго не думали, Готiвничка, как всегда выручила
  Светлана Власенко
  Мерефа
 • Хотела купить хороший ноутбук, немного не хватало. Брать в кредит в самом магазине не захотела. Взяла в Готiвничке, все просто, ясно. Рассчиталась без проблем переплаты
  София Колчина
  Харьков
 • Вот, беру третий раз кредит у них. В прошлый раз дали промокод, как постоянному клиенту. Не совсем удобно, что пока мало отделений, жду отделение на Героев Труда
  Марина Новикова
  г. Харьков
 • Люблю держать деньги в руках, поэтому принципиально не пользуюсь онлайн кредитами. В Готiвничке понравилась менеджер Марина, все рассказали, объяснили. Профессионалы одним словом.
  Максим Кашевский
  город Харьков
 • Брал 2000 гривен до зарплаты, все честно и быстро. По моему, ниже ствки в Харькове нет, спасибо!
  Владимир Григоренко
  г. Харьков
 • Онлайн деньги никогда не занимала - не доверяю, привыкла по старинке - в руки ))). После заполнения перезвонили в течении минут 20-ти. Понравилось, что люди серьезно подходят к делу.
  Алина Визова
  Харьков (Дергачи)
 • перезанимал деньги у готивнички.5000 грн. скрытых платежей небыло, по кредиту выплатил как было указано на калькуляторе
  Виктор Селиванов
  Харьков
 • Предпочитаю живое общение, особенно что касается денег. Менеджер все объяснила, помогла определится, Готівничка не раз меня выручала. Рекомендую!
  Серик Екатерина
  г. Харьков
 • Покупал насос. Выбрал не по средствам, но очень его хотелось. Взял небольшой кредит в Готівничке и купил то, что хотел. Вовремя погасил задолженность. Все четко, прозрачно.
  Сергей Самотько
  г. Песочин
 • Спасибо сотрудникам Готівнички за грамотную консультацию, простые условия. Обращаюсь к вам уже не первый раз. Всем довольна.
  Элеонора Сенкевич
  г. Харьков
Взяти кредит від«Готівнички»
У нас живе спілкування, кращі умови, швидке оформлення
Рішення за 20 хвилин

До отримання рішення проходить всього 20 хвилин

Мінімум документів

Тільки паспорт та ідентифікаційний код

Прозорі умови

Немає прихованих платежів, страховок і комісій

Живе спілкування

Оформлення документів у відділенні

Свобода вибору

Дострокове погашення, Автоматична пролонгація

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит