Переваги мікрокредитування перед банківською позикою

Преимущества микрокредитов

Порушити звичний хід життя може будь-який форс-мажор: хвороба близької людини, поломка техніки або автомобіля, вигідна путівка, що підвернулася, і так далі. Як правило, людина з середнім рівнем доходу не готова до подібних ситуацій, у тому числі і фінансово, тому вихід доводиться шукати зовні удома. Оптимальний варіант розв’язання проблеми оформити кредит без довідок в одній з мікрофінансових організацій Харкова.Надійним і безвідмовним партнером зарекомендував себе сервіс Готівничка : у нас ви можете отримати гроші на будь-які щоденні потреби.

У чому перевага експрес кредиту? У яких випадках краще відразу звернутися в МФО? Чи є альтернатива швидкій позиці? Про все послідовно.

Мікро кредит і банківські послуги : що краще?

Довгий час послуги банківських установ залишалися для споживача єдиною можливістю заповнити бракуючі фінанси. Але поява на ринку МФО, які видають позики у відносно невеликих розмірах, в корені змінило ситуацію. Тепер отримати гроші до зарплати або придбати дорогу техніку легко, якщо кредитуватися за допомогою такого сервісу.

  1. Висока швидкість обслуговування. Вам досить подати заявку на сайті Готівничка, і через пару годин ви отримуєте кредит готівкою. У випадку з банком все набагато складніше: після розмови з менеджером банку від вас зажадають безліч документів, у тому числі і довідки про доходи, яку неофіційно працюючі українці надати не зможуть. Сама процедура розгляду заявки клієнта займе не один день, що точно не підходить в екстреній ситуації.
  2. Мікрокредит терміново Харків видається навіть особам з неідеальною кредитною історією, яким немає шляху у банк. У час погасивши позику від Готівничка, ви зможете нівелювати сумнівні епізоди у своїй історії й довести фінансову благонадійність.

Швидкий кредит від нашого сервісу це просте і доступне рішення проблем нестачі грошей на щоденні потреби. Як скористатися послугою?

Експрес кредит готівкою: простіше простого

Щоб кредитуватися в Готівничке, вам треба:

  • Подати заявку на сайті сервісу або у фізичному відділенні;
  • Обумовити нюанси кредитування в ході телефонної розмови з менеджером;
  • Прибути в наш офіс для підписання необхідних документів;
  • Отримати кредит готівкою.

З нами ви вільні від всіляких комісій і додаткових платежів, тому не переплатите. Вибирайте кращих співпрацюйте з Готівничка!

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит