Кредити без залогу – зручна послуга від Готiвнички

Кредиты без залога - удобная услуга от Готiвнички

Грощі в борг без залогу від Готiвнички в Харкові – це відмінний спосіб отримати грошові кошти на максимально лояльних умовах з можливістю виплати коштів за зручною для клієнта схемі. Сьогодні отримати терміновий кредит без залога можна не тільки в банку, але і в незалежному фінансовому агентстві. Такий шлях запозичення, як показує практика, набагато цікавіше і приємніше для звичайного споживача.

Плюси кредиту без залогу від Готiвнички в Харкові

Люди, які вже встигли скористатися послугами мікрофінансових компаній і мають досвід кредитування в банках, відзначають, що перший спосіб оформлення грошей в борг дійсно легший і дозволяє :

  • За 20 хвилин після подачі заявки взяти кредитну суму грошових коштів;
  • Взяти кредит без залогу на суму до 7000 грн (для фізичних осіб);
  • Організувати терміновий кредит, надаючи спеціалістам компанії лише дані паспорта та ІНН;
  • Заключить договір терміном до року
  • Взяти гроші в борг, оплачуючи лише фіксовані платежі, які після не включать в себе додаткову страхову допомогу, комісію та інші закриті грошові розрахунки;
  • Погасити терміновий кредит у термін, достроково або скориставшись можливістю автоматичного продовження строку виплат.

При цьому вся інформація про отримання термінового кредиту клієнт може отримати безпосередньо від співробітників компанії по номерам телефонів або при особистій зустрічі в офісі. Після оформлення транзакцій гроші виділяються шляхом готівникового розрахунку, що також зручно для самого клієнта. Так як це дозволяє заставнику безпосередньо розпоряджатися засобами, а не йти до банкомату для їх обнародування.
Для отримання грошей в борг необхідно:

  1. Подати заявку на бажання отримати кредит шляхом заповнення анкети на сайті або в офісі компанії;
  2. Обговорити всі нюансы кредитування з співробітником організації;
  3. Оформити весь пакет документів в офісі.

Після цього можна отримати бажану суму готівкою.
Готiвничка в Харкові допоможе кожному отримати гроші в борги без залога, без поблажників та надання даних про офіційний джерело доходів. Не теряйте час і зверніться в Готiвничку за необхідною сумою вже сьогодні!

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит