Чому кредити без поручителів вигідно вирізняються з-поміж інших?

Преимущества кредита без поручителя

Сьогодні кредити вкрай популярні серед населення нашої країни. І пов’язано це з різними факторами, починаючи від нестачі грошей для виплат за комунальні послуги, навчання, лікування і закінчуючи можливістю взяти певну суму грошей під прийнятний відсоток для такого довгоочікуваного відпочинку закордоном. Причини дійсно у кожного свої. Однак кожному цікаво, де ж можна взяти гроші в позику не тільки швидко, але і на вигідних умовах, без поручителя, не відвідуючи офіси та банківські установи.

Термінові кредити без поручителів: міф чи реальність?

Поспішаймо порадувати читачів і відразу відповімо на це питання: швидкі і доступні кредити без поручителів в Харкові і інших містах України – це дійсно реальність! Сьогодні кожен може взяти кредит без поручителів, надавши організації кредитору тільки документи, що підтверджують особу (паспорт) та ідентифікаційний код. Компанія вже через 15-20 хвилин приймає рішення про його надання. Гроші можна отримати як в відділенні компанії, так і на карту банку. Клієнт самостійно визначає для себе найбільш зручний для цього спосіб. Причому оформити такий кредит може кожен, незалежно від місця роботи, доходів і вікової категорії.

Також споживачів порадує і прозорість всіх розрахунків при взятті такої позики, адже його вартість можна прорахувати на калькуляторі, представленому на сайті. Вона не містить ніяких прихованих платежів і комісій. Все максимально просто і доступно.
Підкреслимо, що такого роду послуга, звичайно, відрізняється від взяття позики в банку. Адже банківські установи, перш ніж надати грошові кошти клієнту під відсоток, вимагають від нього величезний пакет документації, в який входить:

  • Особистий паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Довідка з місця роботи;
  • Довідка про доходи за певний період;
  • Дані про поручителя, що бере на себе відповідальність за платоспроможність клієнта.

Умови погашення при взятті клієнтом грошей без поручителів так само максимально зручні і навіть лояльні. Адже якщо клієнт не може своєчасно погасити кредит, він може подати заявку і погасити його пізніше, виплачуючи лише певний відсоток, що нараховується на суму позики. При цьому звичайно можливо і дострокове погашення кредиту.

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит