Кредит на відпочинок

З року в рік ми обіцяємо собі відкласти заощадження на давно заплановану відпустку в Єгипті або Іспанії. Але при перерахунку фінансів розуміємо, що з бронею путівки доведеться почекати. Чи оформити кредит на відпочинок в МФО – і заохотити себе за продуктивний рік. Чи є альтернативи мікрокредитуванню і чи варто користуватися послугами кредитних організацій для планування відпустки?

ЗАЯВКА НА КРЕДИТ

Для оформления заявки введите свои данные:

Відпочинок на морі в кредит: ризики та перспективи

Прийнято вважати, що кредитування доцільне у разі, коли мета оформлення матеріальна або довгострокова. Так, суспільство схвально відноситься до позик на житло, купівлі автомобіля і споживчих товарів. А ось відпочинок в кредит за відсутності відкладених грошей сприймається марною і безрозсудною тратою грошей. Але чи так це?

Кредит на відпочинок від Готівнички
З одного боку, погашати рахунки по поверненню додому, коли усі емоції і враження від поїздки позаду, не так вже приємно. Але з іншого боку, кредит на відпочинок дозволить вам сплатити вигідну пропозицію, що “горить”, яка завтра може зникнути. І значна частина коштів заощаджена, і яскравий релакс забезпечений.

Де можна отримати кредит на відпочинок?

  1. Споживча позика у банку – один з найпопулярніших способів поповнити сімейний бюджет. Банки охоче йдуть назустріч клієнтові, але сама процедура оформлення не сприяє до швидкої оплати путівки. Позичальник зобов’язаний надати купу документів, пройти співбесіду із співробітником банку і почекати декілька днів відповіді організації. За цей час пропозицію від турагентства гарантовано перехопить хтось інший.
  2. Скористатися послугами приватних кредиторів – небезпечна і ризикована затія, яка може обернутися втратою своїх грошей. Погоджуватися на співпрацю з ними варто тільки в крайньому випадку і при нотаріальному підтвердженні угоди.

Оцінюючи усі плюси і мінуси кредитування, можна зробити висновок, що оптимальне рішення – узяти мікрокредит на відпочинок в “Готівничке”. Наш сервіс заслужив довіру користувачів в Харкові завдяки чесній роботі, якісному обслуговуванню і лояльній політиці відносно клієнтів. Комфорт позичальників – основний орієнтир в нашій діяльності і стимул покращувати рівень кредитування.

Відпочинок в кредит – чому ми?

Ми надаємо кредит на відпочинок готівкою на найвигідніших умовах. Для цього подайте заявку на сайті сервісу, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни. Після обговорення усіх питань клієнт підписує договір і отримує кредитні кошти готівкою, позбавляючись від необхідності переводити у готівку і погашати додаткові платежі (як у випадку з онлайн позикою).

  • Рішення про кредитування всього за 20 хвилин.
  • Мінімум документів – тільки паспорт і ідентифікаційний код.
  • Звертаючись до нас, ви можете бути упевнені: вам не доведеться оплачувати страховки, комісії і інші платежі по кредиту.
  • Усі умови по видачі засобів можна обговорити з менеджером в ході живої розмови.
  • Погашаючи заборгованість достроково, ви оплачуєте відсоток тільки за дні фактичного користування коштами. Можлива автоматична пролонгація договору.

Відпочинок на морі в кредит може бути вигідним, якщо організувати його з “Готівничкой”!

Кредит на відпочинок в Харкові від «Готівнички»
У нас живе спілкування, кращі умови, швидке оформлення
Рішення за 20 хвилин

До отримання рішення проходить всього 20 хвилин

[;ru]
Минимум документов

Только паспорт и идентификационный код

Мінімум документів

Тільки паспорт та ідентифікаційний код

Прозорі умови

Немає прихованих платежів, страховок і комісій

Живе спілкування

Оформлення документів у відділенні

Свобода вибору

Дострокове погашення, Автоматична пролонгація

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит