Кредит на побутову техніку

Поломка пральної машини або холодильника завжди застає зненацька і саме у той момент, коли ми не маємо в розпорядженні фінансів для купівлі побутової апаратури. Копити гроші на нову стиралку – не самій підходящий варіант, адже комфорт від її використання складно переоцінити. Вигідніше оформити кредит на техніку без довідки про доходи і користуватися товаром вже зараз, розплачуючись за нього поступово.

Кредитування в мікрофінансовій організації – оптимальне рішення, його безпека і надійність встигли оцінити і користувачі кредитуючої організації “Готівничка” в Харкові.

У чому переваги швидкого кредиту на побутову техніку? Чи є альтернатива мікрокредитуванню?

ЗАЯВКА НА КРЕДИТ

Для оформления заявки введите свои данные:

Кредит на побутову техніку і інші варіанти позики

Від необхідності придбання нових приладів натомість старим або поламаним нікуди не подітися: від електронної “начинки” у будинку безпосередньо залежить наш комфорт і вільний час. Інше питання – де взяти бракуючі кошти на купівлю потрібного смартфону або ноутбука?

  • Один з найпоширеніших способів, яким часто користуються покупці, – цільове кредитування у банку, з яким співпрацює торгова мережа. Як правило, ритейлер обіцяє товар на виплат без переплат під нульовий відсоток, і довірливий споживач “потрапляє” на гачок вигідних обіцянок. По факту під час погашення кредиту на техніку спливає необхідність оплачувати різного роду комісії, страховки і інші платежі.Консультанти також умовчують про річну процентну ставку 0,01о тілу позики, яка за час користування кредитними коштами перетворюється на кругленьку суму.
  • Споживча позика у банку свого часу була єдиною можливістю роздобути бракуючі засоби. Проте в умовах, коли гроші потрібно тут і зараз, банківське кредитування не закриває потреб клієнта. Щоб отримати схвалення, позичальник зобов’язаний надати купу документів і декілька днів чекати відповіді кредитуючої організації, яка нерідко буває негативною.

Висновок очевидний: якщо потрібний кредит на побутову техніку, не втрачаючи часу, звертайтеся в “Готівничку”. Ми надаємо гроші готівкою на будь-які цілі, у тому числі і на купівлю побутової апаратури.

Вигідні кредити на побутову техніку

Чому ми?

Позитивний досвід кредитування тисяч українців підтверджує безпеку і надійність співпраці з нами.

  • Ми приймаємо рішення про кредитування за 20 хвилин.
  • Для отримання коштів потрібний мінімум документів – тільки паспорт і ИНН.
  • У нас прозорі умови кредитування. Ви не погашає приховані платежі, комісії і страховки.
  • Усі моменти, що цікавлять, по видачі позики наличными можна обумовити з менеджером “Готівничка” у фізичному відділенні.
  • При достроковому погашенні ви оплачуєте відсоток тільки за дні фактичного користування кредиту на побутову техніку. Можлива пролонгація дії договору.

Потрібний кредит на побутову техніку без довідки про доходи? Подайте заявку онлайн на сайті сервісу “Готівничка”.

Кредит на бытовую технику в Харькове от «Готівнички»
У нас живое общение, лучшие условия, быстрое оформление
Решение за 20 минут

До получения решения проходит всего 20 минут

Минимум документов

Только паспорт и идентификационный код

Прозрачные условия

Нет скрытых платежей, страховок и комиссий

Живое общение

Оформление документов в отделении

Свобода выбора

Досрочное погашение, Автоматическая пролонгация

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит