Вигідні кредити без довідки про доходи в Харкові

Чотири кроки до кредиту без довідки про доходи в Харкові

1

Заповнюєте заявку на сайті або в нашому відділенні

2

Обговорюєте деталі з менеджером

3

Відвідуєте відділення для оформлення документів

4

Отримуєте гроші готівкою


Кредит без довідки про доходи в Харкові: переваги

ЗАЯВКА НА КРЕДИТ

Для оформления заявки введите свои данные:

Більшість з тих людей, хто стикався з необхідністю взяти кредит без довідки про доходи, основою благополучного і щасливого життя вважає фінансову стабільність і хороший дохід. Адже маючи в своєму розпорядженні гроші в необхідній кількості, людина має можливість задовольнити як мінімум базові потреби в харчуванні і житлі так, як вона вважає за потрібне. Саме цим часто і пояснюється наше завзяття до роботи і прагнення накопичити певний капітал. Але часто непередбачені обставини можуть зруйнувати мрії і змусити шукати фінансової допомоги на стороні, вдаючись до позик. Багато українців, які на собі відчули непрогнозовані труднощі через втрату основного джерела доходу, поломки авто або необхідності термінового лікування, вже оцінили переваги кредиту без довідки про доходи в Харкові. Сервіс Готівничка якраз готовий запропонувати вам максимально зручні умови кредитування уникаючи надання багатьох документів, в тому числі і довідки про доходи.

Як взяти кредит без довідки про доходи в Харкові

При створенні нашого сервісу ми керувалися в першу чергу потребами людей в швидкої видачі кредиту без довідки про доходи і їх обмеженості в часі. Ми врахували і той факт, що сьогодні в умовах українських реалій далеко не кожен позичальник може надати довідку: часто доводиться вибирати між офіційним працевлаштуванням і більшою зарплатою. Тому для оформлення кредиту без довідок з вашого боку буде потрібно тільки паспорт і ідентифікаційний номер і ніякої довідки про доходи. Іншими перевагами співпраці з Готівничкой є:

 • Швидке рішення про кредитування в Харкові – протягом 20 хвилин;
 • Прозорість умов – відсутні приховані платежі, страховки і комісії;
 • Клієнт має право погасити кредит без довідок до закінчення кредитного терміну або ж пролонгувати його;

Найголовніше – ви отримаєте вичерпні відповіді на хвилюючі вас питання в ході живого спілкування зі співробітником відділення в Харкові.

Кредит без довідки про доходи в Харкові

Кредит без довідки про доходи (Харків): що потрібно від клієнта

Ми усвідомлюємо важливість кожної хвилини для нашого позичальника, тому оформлення кредиту без довідки про доходи проходить вкрай швидко і з мінімальними вимогами до клієнта:

 • Віковий діапазон від 21-го до 65-ти років;
 • Офіційне або неофіційне працевлаштування;
 • Проживання на території України;
 • Позитивна кредитна історія – без поточних прострочень.

Звертаємо вашу увагу, що кредит без довідки про доходи видається безпосередньо в руки позичальникові. Перевага кредиту готівкою в тому, що не треба переводити нараховані на банківську карту кошти і ще додатково оплачувати комісію, як це нерідко буває. Готівковий розрахунок – це досить значимий плюс для клієнта, якому надано свободу розпоряджатися грошима так, як йому заманеться.

Оцініть і ви максимальний комфорт користування кредитом без довідки про доходи з сервісом Готівничка, який не залишить в скрутну хвилину.

Оцініть сторінку: 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Про нас говорять
Трохи відгуків наших клієнтів про кредит без довідок в Харкові
 • Сталкивался раньше с кредитными организациями и оставался не совсем доволен, особенно, когда говорят одну сумму к оплате, а получается потом другая. Но взял кредит в Готiвничке и был приятно удивлен, что сумма к оплате та, которую которую оговаривали изначально. Рекомендую. Все по честному!
  Николай Викторович
  Харьков
 • В Готивнычке брал в долг 4600 грн, добавил чтоб купить хорошие диски на машину. Спасибо, очень удобно.
  Никита Громов
 • Попалась “горящая путевка” в Турцию по очень выгодной цене. Долго не думали, Готiвничка, как всегда выручила
  Светлана Власенко
  Мерефа
 • Хотела купить хороший ноутбук, немного не хватало. Брать в кредит в самом магазине не захотела. Взяла в Готiвничке, все просто, ясно. Рассчиталась без проблем переплаты
  София Колчина
  Харьков
 • Вот, беру третий раз кредит у них. В прошлый раз дали промокод, как постоянному клиенту. Не совсем удобно, что пока мало отделений, жду отделение на Героев Труда
  Марина Новикова
  г. Харьков
 • Люблю держать деньги в руках, поэтому принципиально не пользуюсь онлайн кредитами. В Готiвничке понравилась менеджер Марина, все рассказали, объяснили. Профессионалы одним словом.
  Максим Кашевский
  город Харьков
 • Брал 2000 гривен до зарплаты, все честно и быстро. По моему, ниже ствки в Харькове нет, спасибо!
  Владимир Григоренко
  г. Харьков
 • Онлайн деньги никогда не занимала - не доверяю, привыкла по старинке - в руки ))). После заполнения перезвонили в течении минут 20-ти. Понравилось, что люди серьезно подходят к делу.
  Алина Визова
  Харьков (Дергачи)
 • перезанимал деньги у готивнички.5000 грн. скрытых платежей небыло, по кредиту выплатил как было указано на калькуляторе
  Виктор Селиванов
  Харьков
 • Предпочитаю живое общение, особенно что касается денег. Менеджер все объяснила, помогла определится, Готівничка не раз меня выручала. Рекомендую!
  Серик Екатерина
  г. Харьков
 • Покупал насос. Выбрал не по средствам, но очень его хотелось. Взял небольшой кредит в Готівничке и купил то, что хотел. Вовремя погасил задолженность. Все четко, прозрачно.
  Сергей Самотько
  г. Песочин
 • Спасибо сотрудникам Готівнички за грамотную консультацию, простые условия. Обращаюсь к вам уже не первый раз. Всем довольна.
  Элеонора Сенкевич
  г. Харьков
Кредит без справок о доходах в Харькове от «Готівнички»
У нас живое общение, лучшие условия, быстрое оформление
Рішення за 20 хвилин

До отримання рішення проходить всього 20 хвилин

Мінімум документів

Тільки паспорт та ідентифікаційний код

Прозорі умови

Немає прихованих платежів, страховок і комісій

Живое общение

Оформление документов в отделении

Свобода вибору

Дострокове погашення, Автоматична пролонгація

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит