Як проходить процедура отримання мікрокредиту?

Прцедура получения микрокредита

Отримання коштів в кредит сьогодні – широко відома процедура, проте не всі знають, що означає поняття мікро кредит. Це позики на дрібну суму грошей,
які можна отримати онлайн, не відвідуючи офіс компанії-кредитора. Адже люди часто стикаються з ситуацією, коли терміново потрібні кошти, але взяти їх в борг у родичів можливості немає, а банк кредит так просто давати не хоче. для банківських установ в обов’язковому порядку будуть потрібні поручителі, довідки про доходи та інша документація. При цьому процедура навіть мікрокредиту в банку займе багато часу і сил. А ось з мікрокредитом в МФО в Харкові і інших містах України все набагато простіше.

Оформлення мікрокредиту

Щоб оформити і отримати мікрокредит, потрібно зайти на сайт компанії-кредитора і прописати в анкету такі дані, як:

  • ПІБ
  • Паспорт (номер і серія)
  • Номер ІПН
  • Мобільний телефон та інші відомості.

Тут же вказується і бажана сума мікрокредиту, яку позичальник бажає взяти. Найчастіше вона не може перевищувати більш 10 000 грн.

Перше оформлення має на увазі під собою проходження початкової реєстрації. Якщо мікро кредит береться другий і наступні рази – позичальник просто заходить в особистий кабінет і заповнює дані.

На прийняття рішення по мікрокредитів у компанії йде не більше 15-20 хвилин. далі на мобільний телефон клієнт отримує повідомлення і якщо на заявку дана позитивна відповідь, підписується договір про кредитування.

Підкреслимо, що отримати грошові кошти клієнт може і на банківську картку, і шляхом готівкового розрахунку. Мікрокредит на карту на увазі переказ коштів на вже наявну картку або необхідно вказати в заявці, що карту потрібно ще оформити для нарахування на неї належної суми грошей.

Підкреслимо, що отримати мікро кредит може кожен в незалежності від віку, рівня доходу, місця роботи і інших чинників. Терміни погашення такої позики також лояльні, а при бажанні, встановлений часовий період можна навіть продовжити, попередивши про це компанію кредитора і виплачуючи за наступні дні після основного терміну належний відсоток.

Бажаєте отримати швидкий мікрокредит без відмови по цікавою процентною ставкою?

Тоді компанія «Готівничка» рада запропонувати свої послуги і надати необхідну суму мікро кредиту на максимально лояльних умовах!

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит