Готуємося до свят разом з Готівничкой

Готовимся к праздникам вместе с Готівничкой

Напередодні будь-яких свят усі замислюються про придбання подарунків для рідних, близьких і друзів. А тим більше, якщо йдеться про свята Новорічних і Різдвяних. І у разі, коли фінансові можливості не співпадають з бажаннями, можна звернутися по допомогу до фінансових організацій, що пропонують оформити кредит на будь-які потреби. Але як оформити кредит швидко і максимально зручно?

Що вибрати: банк або мікрофінансову компанію?

У банку для оформлення кредиту навіть на звичайнісінький ноутбук чи отримання кредиту на придбання мобільного телефону в подарунок, необхідно буде надати величезну кількість документів, включаючи довідку з місця роботи про доходи, а також вказати поручителя. Одночасно з цим для оформлення необхідно вистояти чималу чергу у банківському відділенні для подання усій треба документація. І навіть якщо усі папери будуть в порядку, банк має повне право відмовити в позиці без вказівки причин.
А це величезне розчарування, адже на кредитні гроші розраховує кожен клієнт.
Мікрофінансова організація “Готівничка” в Харкові надає можливість оформити швидкий кредит без довідок про доходи на будь-який вибраний презент (ноутбук мобільний телефон, планшет або інший гаджет) на лояльних для клієнта умовах. При цьому фірма готова надати оформити позику:

  • З ухваленням рішення всього за 20 хвилин;
  • Терміном кредитування до 30 днів;
  • Розміром виплати до 7000 грн;
  • Мінімальним пакетом документації (паспорт і код ИНН).

Компанія не відмовляє клієнтам унаслідок відсутності різноманітних довідок, що підтверджують можливість погашати кредит. При цьому клієнт може самостійно визначати спосіб погашення позики.
Це може бути як одно з відділень фірми, так і відділення банку, де для погашення треба буде вказати реквізити “Готівнички”.
Оформити кредит готівкою в “Готівничці” можна легко і просто. Для цього:

  • Заповнюється заявка;
  • Обговорюються усі умови кредитування безпосередньо із співробітником компанії;
  • Підписується договір про кредитування в офісі фірми;
  • Видається кредит готівковим розрахунком.

Хочете порадувати близьких людей або себе приємним подарунком у святкові дні? Сервіс “Готівничка” буде рада надати необхідні фінанси на вигідних умовах для кожного.

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит