Де краще взяти кредит на ремонт

Ремонт житла, погодьтеся, приносить мало задоволення, особливо, якщо робиш його своїми руками без кредиту на кошти, відкладені роками суворої економії. Як хочеться придумати чергове виправдання власної апатії і небажанню що-небудь міняти, ловлячи себе на думці, що візерунок шпалер в спальні давно зжив себе і потребує оновлення. Але від проблеми далеко не втечеш, і рано чи пізно доведеться взятися за вдосконалення естетичності і функціональності свого житла в позику. Якщо ви задумалися про це, в сервісі Готівничка можна взяти кредит на ремонт для таких цілей і прийматися за здійснення планів.

Але чи можна говорити про ремонт квартири в контексті послуги користування кредитом? Чи варто оформляти позику у фінансовій організації, коли можна зібрати необхідну суму самостійно і не переплачувати відсотки за кредит? І якщо навіть позику неминучий, куди краще звернутися за коштами? Спробуємо розібратися.

Наскільки корисний цей кредит?

Раптовий ремонт в будинку, який ви раптом вирішили провести без оформлення позику власними силами, може затягнутися на довгі місяці і роки, порушуючи звичний комфорт і вносячи хаос в виконання домочадцями побутових обов’язків. Смілива оцінка своїх фінансових можливостей і зневага кредитом обернеться тим, що гроші закінчаться у самий невідповідний момент – коли стіни у вітальні вирівняні наполовину і позбавлені будь-якої фінішної фарбування або обклеювання.

Звичайно, можна обійтися без позику, але тільки в тому випадку, якщо сума ваших накопичень досить велика. На практиці ж найчастіше виходить так, що люди, не взявши кредит, купують необхідний мінімум оздоблювальних матеріалів та інструментів, а трохи пізніше виявляється, що все катастрофічно не вистачає. Прорахуй власник житла заздалегідь витрати на будматеріали і візьми кредит – ремонт б давно був закінчений.

Вибирайте перевірені компанії

Отже, з доцільністю оформлення позику для того, щоб оновити житло, ми визначилися. Тепер справа за малим – вибором чесного кредитора. Звичайно, можна звернутися в банк за споживчим кредитом, але довгий ловлення в очікуванні відповіді про видачу позичок і виконання всіх умов виправдані тільки в разі, якщо вам належить велике будівництво або капітальна перепланування квартири з реалізацією вишуканого і дорогого дизайну «під ключ».

Якщо ж ваші цілі менш масштабні, то варто звернутися в сервіс Готівничка в Харкові за кредитом. Тут вам завжди видадуть миттєвий кредит прямо в руки в максимально стислі терміни і на самих лояльних умовах. Від позичальника, який бажає отримати кредит, потрібно тільки інформація паспорта та ІПН, і ще 20 хвилин терпіння, протягом яких приймається рішення про видачу позичок. Переваги співпраці з нами:

  • Можливість довідатися про деталі користування позику в ході живого розмови з менеджером;
  • Автопролонгація або дострокове погашення позику.

Почніть вити гніздечко своєї мрії з кредитом від Готівничкі.

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит