День Гідності і Свободи

Готівничка поздравляет с днем достоинства и свободы

День Гідності і Свободи законодавчо був затверджений президентом України Петром Порошенком 13 листопада 2014 року. Мета свята цього дня – донести до нинішніх і майбутніх поколінь правдиву інформацію про події, які відбувалися в Україні на початку 20 століття, а також підкреслити повагу до усіх мужніх патріотів, що встали на захист світових цінностей в державі.

Цього дня народ України шанує пам’ять Небесної сотні, учасників АТО і інших воїнів, які віддали своє життя за свободу і демократію в країні. Дуже важливо передати цю повагу і майбутнім поколінням України. Адже без минулого немає майбутнього – це прописна істина, відома кожному.

Саме 21 листопада після призупинення підписання Угоди про асоціацію України і Євросоюзу на “Майдані Незалежності” в Києві почалися мітинги, через час перерісші в серйозне озброєне протистояння, яке забрало життя більше сотні мирних жителів країни. Зараз цього дня в Харкові і інших містах України проходять мітинги, акції і заходи, присвячені подіям Євромайдану.

такий день хочеться побажати усім українцям пам’ятати і шанувати пам’ять хоробрих патріотів нашої країни, не забувати свою історію і вірити тільки в краще. Процвітання і благополуччя кожному українцеві і нашій рідній Україні. Нехай небо над землями нашої країни буде чистим і блакитним, а в серці кожного живе добро і любов.

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит