Що робити якщо немає можливості погасити кредит?

Погашение кредита в Готівничке

Яким чином сьогодні можна отримати кредит, напевно, знає кожен. Але ось що ж робити, якщо позика оформлена, але коштів на її погашення не вистачає? Адже з такою ситуацією може зіткнутися дійсно кожен. Не завжди в потрібний термін знаходяться фінанси в належній кількості для погашення позики. Наскільки серйозною є така проблема, і чим вона загрожує для самого клієнта? Давайте дізнаємося.

Якщо мова йде про питання, як погасити кредит, взятий у банківської установи, то тут є кілька шляхів його вирішення:

  • Реструктурування;
  • Рефінансування.

Спочатку підкреслимо, що прийти в банк і викласти суть проблеми краще відразу, як тільки виникли труднощі з грошима. Адже часто причиною таких може стати раптова хвороба, на яку пішли кошти або факт звільнення з посади. Реструктуризація кредиту має на увазі під собою зміну графіка виплат на більш прийнятний для позичальника. Під цією процедурою можна розуміти:

  • Зміна ставки кредиту;
  • Відстрочка виплат;
  • Зміни терміну кредитного договору і тд.

Будь-який з пунктів обмовляється з позичальником, після чого визначається найбільш підходящий і прийнятний для обох сторін.
Рефінансування – це оформлення нової позики в іншому банку для погашення вже наявного.

Однак якщо кредит узятий у компанії-кредитора в Харкові чи інших містах України на короткий термін, то тут діють зовсім інші правила, які вкрай зручні і прийнятні для позичальника. Адже погасити кредит у такої фірми можна як в термін, так і після нього. Як це зробити? Все дійсно максимально просто.

Продовження терміну погашення кредиту або пролонгація дозволяє позичальникові погасити кредит пізніше встановленого терміну, прописаного в договорі. Для цього необхідно завчасно попередити компанію про бажання скористатися пролонгацією. Оформити дану процедуру можна навіть онлайн, вибравши в своєму особистому кабіні представлену функцію і сплативши виключно відсотки, які накопичилися за період користування кредитними грошима.

Пролонгація доступна клієнту на весь період терміну дії укладеного договору з компанією. Відзначимо, що її термін не може бути більше, ніж сам період, на який оформлявся займ. Підкреслимо також, що скориставшись даною послугою, позичальник залишає за собою абсолютно чисту кредитну історію і ніяк не порушує терміни виплат позики.

Так що не бійтеся брати швидкі позики! Адже погасити їх можна навіть пізніше, ніж прописано в договорі і на цілком вигідних умовах!

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит