КРЕДИТ ГОТІВКОЮ В ХАРКОВІ

ЗАЯВА НА КРЕДИТ

Для оформлення заявки введіть свої дані:

Чому кредит готівкою від «Готівнички»?
Вигідні кредити в Харкові - кредитування готівкою до 7000 грн.
Рішення за 20 хвилин
До отримання рішення по кредиту готівкою проходить всього 20 хвилин
Мінімум документів
Тільки паспорт і ідентифікаційний код
Прозорі умови
Немає прихованих платежів!
Немає страховок!
Немає комісій!
Тільки готівка!
Живе спілкування
Всі умови по видачі кредиту готівкою ви можете обговорити з нашим менеджером на відділенні
Свобода вибору
Дострокове погашення Автоматична пролонгація

«Готівничка - твоя рятівничка!»
Відчуваєш фінансові труднощі? Звертайся за кредитом готівкою до нас!

Де ми знаходимося?
Адреси наших відділень в Харкові

Головне віділення

 
Як ми працюємо?
Чотири кроки до кредиту готівкою в Харкові

1

Заповнюєте заявку на сайті або в нашому відділенні

2

Обговорюєте деталі з менеджером

3

Відвідуєте відділення для оформлення документів

4

Отримуєте гроші готівкою


Требования к клиентам
Минимум документов для получения кредита наличными в Харькове.


Вік

Від 21 до 65 років

Працевлаштування

Офіційне і неофіційне

Резидентність

Жителі України

Кредитна історія

Відсутність поточного прострочення

Про нас говорять
Кілька відгуків наших клієнтів про готівкові позики
 • Сталкивался раньше с кредитными организациями и оставался не совсем доволен, особенно, когда говорят одну сумму к оплате, а получается потом другая. Но взял кредит в Готiвничке и был приятно удивлен, что сумма к оплате та, которую которую оговаривали изначально. Рекомендую. Все по честному!
  Николай Викторович
  Харьков
 • В Готивнычке брал в долг 4600 грн, добавил чтоб купить хорошие диски на машину. Спасибо, очень удобно.
  Никита Громов
 • Попалась “горящая путевка” в Турцию по очень выгодной цене. Долго не думали, Готiвничка, как всегда выручила
  Светлана Власенко
  Мерефа
 • Хотела купить хороший ноутбук, немного не хватало. Брать в кредит в самом магазине не захотела. Взяла в Готiвничке, все просто, ясно. Рассчиталась без проблем переплаты
  София Колчина
  Харьков
 • Вот, беру третий раз кредит у них. В прошлый раз дали промокод, как постоянному клиенту. Не совсем удобно, что пока мало отделений, жду отделение на Героев Труда
  Марина Новикова
  г. Харьков
 • Люблю держать деньги в руках, поэтому принципиально не пользуюсь онлайн кредитами. В Готiвничке понравилась менеджер Марина, все рассказали, объяснили. Профессионалы одним словом.
  Максим Кашевский
  город Харьков
 • Брал 2000 гривен до зарплаты, все честно и быстро. По моему, ниже ствки в Харькове нет, спасибо!
  Владимир Григоренко
  г. Харьков
 • Онлайн деньги никогда не занимала - не доверяю, привыкла по старинке - в руки ))). После заполнения перезвонили в течении минут 20-ти. Понравилось, что люди серьезно подходят к делу.
  Алина Визова
  Харьков (Дергачи)
 • перезанимал деньги у готивнички.5000 грн. скрытых платежей небыло, по кредиту выплатил как было указано на калькуляторе
  Виктор Селиванов
  Харьков
 • Предпочитаю живое общение, особенно что касается денег. Менеджер все объяснила, помогла определится, Готівничка не раз меня выручала. Рекомендую!
  Серик Екатерина
  г. Харьков
 • Покупал насос. Выбрал не по средствам, но очень его хотелось. Взял небольшой кредит в Готівничке и купил то, что хотел. Вовремя погасил задолженность. Все четко, прозрачно.
  Сергей Самотько
  г. Песочин
 • Спасибо сотрудникам Готівнички за грамотную консультацию, простые условия. Обращаюсь к вам уже не первый раз. Всем довольна.
  Элеонора Сенкевич
  г. Харьков

Кредит готівкою від Готiвнички

Існує думка (і частково заслужено), що необхідності отримати кредит готівкою в Харкові не виникає, якщо дбаєш про завчасне планування справ і грамотный розподіл часового ресурсу. Адже самоорганізація - ключ до впорядкованості в житті, а значить, успішному кар'єрному і особовому зростанню, коли не варто вдаватися до кредитування готівкою. Звичайно, вміння прогнозувати наслідки на кілька кроків вперед дає можливість швидше рухатися до бажаної мети і уникнути неприємних несподіванок. Але, на жаль, обставини не завжди залежать від нас, і від попадання в фінансовий форс-мажор ніхто не застрахований. Саме в таких випадках на ринку кредитування є Готiвничка, сервіс, який видає кредити готівкою. Пам'ятайте: Готівкова в кишені це зручно!

Кредит готівкою в Харкові і кредитування в банку

В життєвих ситуаціях можливість швидко отримати кредит готівкою в Харкові в одній з мікрофінансових організацій є оптимальним варіантом. Колись дуже популярний споживчий займ в банку сьогодні виглядає не так вже привабливо, в порівнянні з кредитом готівкою в Харкові, який надає сервіс Готівничка від МСБ Фінанс з можливістю використання готівки на свій розсуд

Так, банківське кредитування обіцяє потенційному позичальникові тривале очікування в чергах державних установ - адже потрібна ціла купа документів, в тому числі і довідка про доходи, без якої кредитних коштів, кредиту готівкою в тому числі, в банку не бачити. Якщо додатково перевірити статистику по місту Харкову та Україні в цілому і зрозуміти, скільки людей, які працюють неофіційно, відчувають потребу у фінансовій допомозі, то взяти кредит готівкою в Харкові від Готівничкі стає єдиним ефективним і оптимальним сервісом для вирішення виниклих фінансовоих проблем. Готівка завжди під рукою без зайвих зобов'язань перед кредитором.

Крім того, прийняття рішення банком про видачу кредиту готівкою може зайняти не один день, що ніяк не влаштовує позичальника з терміновою потребою в готівці. І тимчасові витрати на отримання ряду довідок у відповідних органах для отримання кредиту мало кого здивують. При найближчому розгляді вигода кредиту готівкою стає очевидною, тому і зростає попит на зручний кредит від МФО.

Чому варто взяти кредит в Харкові у нас

Згідно з відгуками клієнтів Готівнічки, перевагами зручного готівкового кредиту від нашого сервісу є:

 • Висока швидкість прийняття рішення - протягом 20 хвилин.
 • Розмір кредиту готівкою для фізичних осіб - до 7000 гривень.
 • термін кредитування - до 30 днів.
 • Від клієнта потрібні лише паспортні дані та інформація ІПН.

Максимальна прозорість ум вий кредитування готівкою в Харкові - немає прихованих платежів, страховок і комісій.

Клієнт має можливість погасити кредит готівкою в Харкові достроково або скористатися автопролонгацією.

Найголовніша перевага кредиту готівкою в Харкові - живе спілкування зі співробітником сервісу, в ході якого ви зможете уточнити всі деталі і хвилюючі аспекти перед отриманням готівки.

Видача кредиту готівкою в Харкові - найбільш раціональна і зручна форма взаємодії з нашими клієнтами: з одного боку, ви витрачаєте зовсім НЕ багато часу на оформлення та отримання коштів готівкою, а з іншого - можете заздалегідь домовитися про умови кредитування з компетентним співробітником, на ринку фінансового кредитування є незаперечною перевагою.

Як отримати кредит готівкою

Кредитування в Готівничці простіше простого. Для цього:

 • Заповніть заявку на сайті сервісу або в фізичному відділенні в Харкові.
 • Обговоріть умови видачі кредиту готівкою в ході телефонної розмови з нашим менеджером.
 • Відвідайте наш офіс в Харкові, для оформлення необхідних документів.
 • Отримайте кредит готівкою в Харкові.

Скориставшись можливістю отримання кредиту готівкою в Харкові, ви відчуєте очевидні плюси : не доведеться знімати готівку (як у випадку з нарахуванням позики на банківську карту) і оплачувати комісію за зняття. Також ви звільняєтесь від обов'язків цільового використання готівки, які можуть покладатися на позичальника в банківських установах Харкова. Клієнт може вільно розпоряджатися взятим кредитом готівкою в Харкові відразу!

Ще однією незаперечною перевагою кредиту готівкою в Харкові є повна захищеність вашої інформації. Якщо ви хочете прискорити процес отримання кредиту готівкою в Харкові і заповнити ваші дані в детальну заявку, то хвилюватися про їх зберігання не має сенсу: для захисту переданої вашої інформації використовуються сучасні технології.

Як погасити раніше взятий в Харкові кредит готівкою

Для погашення зручного кредиту готівкою треба звернутися в одне з відділень МСБ Фінанс, розташованих за адресою:

 • м. Харків, вул. Академіка Павлова, 165-В (головний офіс);
 • м. Харків, вул. Раєвської (Олени Стасової), 17 ;

Також в будь-якому відділенні банку ви можете погасити кредит готівкою - Харків з використанням наших реквізитів. Особам, у яких є відкриті рахунки, доступна послуга погашення за допомогою інтернет-банкінгу.

Основне призначення кредиту готівкою в світі фінансових позик - це споживчі потреби. У Харкові найбільш зручний і вигідний сервіс кредитування готівкою - це Готiвничка. Одна з переваг кредиту готівкою - це видача всієї суми позики відразу

Вимоги до клієнта

У своїй роботі ми орієнтуємося на максимально комфортні умови кредитування і цінуємо кожну хвилину наших клієнтів з Харкова, усвідомлюючи цінність вашого часу. Будьте впевнені, щоб отримати кредит готівкою в Харкові, ви витратите всього кілька годин за умови відповідності наступним критеріям:

 • Вік - від 21 до 65 років.
 • Офіційне або неофіційне працевлаштування в Харкові чи іншому місті.
 • Проживання на території України.

Потрапляючи в нестандартну ситуацію, що вимагає вливання готівки фінансових коштів, не поспішайте впадати в паніку: заспокойтеся і згадайте про те, що в Харкові є надійний партнер, готовий допомогти вам з кредитом готівкою в поточну ситуацію. Сервіс Готівнічка надасть кредит без довідок про доходи в необхідному розмірі, а постійні клієнти можуть скористатися програмою лояльності і заощадити на кредитуванні готівкою з промокодом. Платіть взятий раніше кредит готівкою зручно і просто.

x
Обратный звонокx
Заявка на кредит